ILLCD055: Peep Deep – Tukiving

Peep Deep - Tukiving

Lejal Genes teatab rõõmuga, et sisuka 2010. aasta lõpetuseks pakutakse publikule plaati värskelt Lääne-Viru artistilt nimega Peep Deep. Plaadi pealkirjaks on “Tukiving” ning see sisaldab palasid, mis lastud ja lõigutud viimasel saagikoristusel ning settinud nii värvilises sügises kui teravas talvetooruses.

Tulemus on maitsest osa saanud hindajate poolt väärtuslikuks ja esmaklassiliseks tunnistatud. Kokkuvõtteks on öeldud, et Peep näitab paljudele ette, kuidas teha kohalikust maasoolast suurepärane püssirohi, mis paugub ja maitseb hästi nii villasel kannakeerutusel kui megaklubi lihaturul.

Nüüd on kõigile avatud võimalus ka ise kuulajaks ja hindajaks saada (!!!), sest värske plaat “Tukiving” on just selle tarvis http://www.lejalgenes.com/releases/?id=55 lehele rippuma pandud. Nii et näpud taha, kõrv peale ja käpad püsti!

Vaata ka videot Peebu loole “Inimseostes”
@ http://www.youtube.com/watch?v=Bs85Fd3MoHI

Ühtlasi tõmbab Lejal Genes uue Peebu plaadiga joone alla 2010. aastale, mis pakkus publikule suurepärase Öökülma albumi “Head Uudised” ja jagas tasuta plaate Rassakalt (“Viive sünnipäev”), Van Small Stepilt (“1”) ja Öökülmalt (“Seagripp 95”). Kel need veel soetamata, saab seda teha http://www.lejalgenes.com/releases lehel.

ILLCD054: Öökülm – Seagripp 95
ILLCD053: Rasmus The Rassakas – Viive Sünnipäev
ILLCD052: Van Small Step – 1

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s