Rakvere oma gruuvilabor

SUPPORT HERE / TOETA SIIN: INDIEGOGO

Tap it Music Pad is an usb powered musical controller that anyone can use to make music. With the accompanying easy-to-use and intuitive software you can use it either as a musical instrument (50+ instrument sounds included, expandable) or a controller to make your own track, beat, song or however you want to call it.  Being our first hardware + software project we need some external help to raise the funds needed to launch with the product. Please support us on our project’s Indiegogo page.

Rakveres tegutsev muusika- ja audioprogramme arendav idufirma Gut Groove Labs on valmis saanud oma esimeste programmidega. Lisaks tavakasutajale suunatud erinevatele tarkvaraprojektidele proovitakse läbi ühisrahastusplatvormi Indiegogo leida ka vajalik ressurss, et välja tulla oma esimese riistvaraprojektiga – Tap it Music Pad.

“Tap it Music Pad on taskukohane ja lihtsasti kasutatav muusikaline kontroller, mis võimaldab lõppkasutajal erinevaid muusikalisi instrumente mängida ja neid ka salvestada,” lausus Gut Groove Labs’i asutaja ja tarkvara arendaja Rasmus Rattas, kelle sõnul turgu säärasele tootele oleks. “Muusikalised instrumendid nende klassikalises mõttes on võrdlemisi kallid ja olemasolevad kontrollerid suunatud eelkõige muusikaprodutsentidele, jäädes tavakasutajale liiga keeruliseks. Tap it Music Pad’iga üritame antud tühimikku täita, tuues tavakasutaja jaoks nii instrumendi hinna kui ka selle kasutamiseks vajalike oskuste “barjääri” nii madalale kui võimalik.”

Üks projekti osasid on ka koolidele välja saadetavate kontrollerite fond. “Tahame tuua rohkem noori muusika juurde ja ärgitada neid ka ise muusikat tegema. Fondi idee seisneb selles, et kogu fondi toetanud inimeste raha läheb koolidele ja teistele noorte organisatsioonidele tasuta välja saadetavate TiMP’ide kulude katteks. Koolid, kuhu seadmed välja saadetakse valitakse juhuslikkuse alusel nn. “valiku korvist”, kuhu saab iga fondi annetaja ja toetaja ühe nime lisada,” lausus Rattas.

Ühisrahastuse kampaania aadressil www.indiegogo.com/TapitMusicPad on aktiivne 25. oktoobrini. Juhul kui kogu summat kampaania lõppkuupäevaks kokku ei saada, laekub raha kõikidele toetajatele tagasi ja projekt ei realiseeru.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s